Rihanna Fenty BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Fenty BG Forum

The Most Informative BG Forum about miss Fenty
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Наръчник в помощ на потребителя...

Go down 
АвторСъобщение
^Rihanna^
Admin
^Rihanna^


Female
Брой мнения : 490
Age : 30
Location : София =)
Registration date : 28.10.2007

Наръчник в помощ на потребителя... Empty
ПисанеЗаглавие: Наръчник в помощ на потребителя...   Наръчник в помощ на потребителя... Icon_minitimeВто 24 Юни 2008, 11:23

Такам, ето го и краткия ми наръчник, защото непрекъсното се задават въпроси... Та тук ще пускам най-важните неща, които трябва да знаете, например как да поствате клипчета, да си слагате подпис и подобни, пишете в темата В помощ на потребителя ако нещо не ви е ясно... Та първия ми урок е за това как се пускат картинки в подписа.

УРОК No. 1 - Как да сложа картинка в мое мнение във форума?

1. Избирате си картинка, която искате да сложите
2. Копирате URL Адреса й. За да го направите: Кликате с десен на снимката и давате на Properties, което ви е най-отдолу (ако компютъра ви е на БГ, ще пише свойства):
Наръчник в помощ на потребителя... Clipboard01
3. След като натиснете Properties ще ви се появи поле като това (ако сте с Internet Explorer, защото аз съм с Мозила, ще ви бъде по подобен начин):
Наръчник в помощ на потребителя... Clipboard02
4. Различното при Мозилата е, че адреса, който трябва да копирате е срещу полето Location, а на ИЕ там пише URL. Трябва да копнете следния адрес:
Наръчник в помощ на потребителя... Clipboard03
5. След това влизете във форума и натискате тази картинка:
Наръчник в помощ на потребителя... Clipboard04
6. В полето пишете съответния адрес:
Наръчник в помощ на потребителя... Clipboard05
7. И натискате ОК. Готово, вашата снимка е готова! Успех! По същия начин пускате и другите снимки!

Надявам да съм ви помогнала! Очаквайте скоро още нови уроци!



Последната промяна е направена от ^Rihanna^ на Вто 24 Юни 2008, 11:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.rihannafentybg.com
^Rihanna^
Admin
^Rihanna^


Female
Брой мнения : 490
Age : 30
Location : София =)
Registration date : 28.10.2007

Наръчник в помощ на потребителя... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Наръчник в помощ на потребителя...   Наръчник в помощ на потребителя... Icon_minitimeВто 24 Юни 2008, 11:39

УРОК No. 2: Как се слага картинка в подписа?
1. Влизате в Profile и от там в Подпис. Това е полето, в което може да си променяте подписа:
Наръчник в помощ на потребителя... Clipboard06-1
2. Копирате URL адреса по същия начин като в горния пост... След това пишете в полето на подписа:
Наръчник в помощ на потребителя... URL адреса на картинката, например:
Наръчник в помощ на потребителя... Clipboard07
2.1.*Втория начин е, като натиснете бутона Image и постнете адреса на картинката там*
3. След като сте направили тази операция, натискате бутона "Прати", който се намира отдолу и ако сте направили всичко както трябва, в полето "Преглед" ще ви се появи нещо като това:
Наръчник в помощ на потребителя... Clipboard08-1-1

Toва е, не е толкова трудно! Очаквайте скоро и още нови уроци...

Върнете се в началото Go down
http://www.rihannafentybg.com
 
Наръчник в помощ на потребителя...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rihanna Fenty BG Forum :: Форумни :: Правила/ Съобщения/ Конкурси-
Идете на: