Rihanna Fenty BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Fenty BG Forum

The Most Informative BG Forum about miss Fenty
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервюта

Go down 
АвторСъобщение
rihi_rihanna
Супер-потребител
Супер-потребител
rihi_rihanna


Female
Брой мнения : 577
Age : 29
Location : София
Registration date : 24.05.2008

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Интервюта   Интервюта Icon_minitimeПет 06 Юни 2008, 17:45

В-1:Този филм е малко по-страшен.Вие двамата с Рон имате някакви проблеми,нистина ли успяваш да го удариш в стената(буквално)?

ЕмаSadСмее се)Да.Той решава да се заяде с нея,което не е правилно.Казва:''Спокойно...няма да го правя толкова трудно за теб'' точно преди да се дуелират и тя казва ''Това е чашата преля'' и го изблъсква към стената.Беше като прилив на смелост и чуства.Има ги много такива моменти в филма.

В-2:Как беше снимането на тази сцена?

Ема:Беше смешно...голям смях.

В-3:Обичаше ли да снимаш тренировките по защита срещу черни изкуства?

Ема:Беше много заавно.Имаше една група обикновенни деца и правехме магии.Беше яко.

В-4:Кажи кое се е променило.Това е петия филм,работила си с всички вече и всички пораснахте по едно и също време.кое беше забавното в този филм и как подържаш всичко свежо и ново?

Ема:Мисля че режисюрът Дейвид Йейтс поддържа всичко свежо и различно,невероятен е.това е четвъртият режисюр и всички са толкова различни.Той е страшно тих,много спокоен и много чуствителен.Той е от тези тип хора,които искат публиката да разбере истината и същината на героите и ролите,които изпълняват.Той е невероятен режисюр.

В-5:Писна ли ти от всички,с които постоянно работиш върху филмите?

Ема:Не,приятно е.Имахме доста дълга почивка след четвъртия филм.Хубаво е да се върнеш и да видиш толкова познати лица.

В-6:След толкова филми открила ли си следи от Хърмаяни в теб(или обратното)?

Ема:Всички се заяждат с мен,защото наистина се справих добре на моите тестове.Това е шегата напоследък....но го приемам като комплимент.

В-7:Като не смятаме сцената с Рупърт,коя ти е любимата сцена във филма?

Ема:Беше ми доста забавно да работя с хореографа,който ни учи движенията за последната сцена,в която се бием със Смъртожадните.Беше много интересно и много забавно.Бойната сцена между Дъмбълдор и Волдемор е много добра,определено една от най-невероятните,би трябвало да е доста добра.

В-8:Току-що коя сцена снимахте?

Ема:Успели са да убедят Хари да създадът ВОДА и той да учи всички да се бият.Има една доста добра сцена,където Хърмаяни казва:''Забавно е да не спазваш правилата'' и Рон казва:''Коя си ти и какво си направила с Хърмаяни Грейнджър'' (смее се)

В-9:В четвъртия филм имаше танци носеше рокли.Има ли нещо такова в този филм?

Ема:Не,не Хърмаяни се е завърнала.По точно Джейни,която отговая за дрехите каза:''В този филм Хърмаяни e с по-момчешки вид,отново е част от момчешката група.В този филм тя е много по-силна,тя е тази която върти света.Както в трети филм тя казва на всички ''Добре сега ще отидем тук...''.Тя беше лидерът.Много силна женска роля.

В-10:Сега след като сте свършили с всички изпити по-лесно ли е да се концентрирате върху Хари Потър?

Ема:За съжаление в Англия A-level са по-късно.Още незнам.

В-11:Надяваш ли се на някоя друга роля,друг филм?

Ема:Да,може би.Не мога да обсъждам това сега.Ако работя по някой проект искам да е доста специално.Ще видим.

В-12:Когато Джоан роулинг дойде на сета запознахте ли се?

Ема:За съжаление-не.Видях я на празненството за рожденият ден на Кралицата,където тя имаше един театър и после си поговорихме малко.

В-13Казала ли ти е нещо за бъдещето на Хърмаяни?

Ема:Не,не ми е казвала.

В-14:Какво мислиш,че ще се случи?

Ема:Ами има голяма разлика между това,което искам да се случи и това,което наистина ще се случи.Бих искала Рон и хърмаяни да са заедно.5 филм а вече не е станало.Надявам се да използва разума,силата,всичко на което е способна...и да се получи нещо невероятно.Надявам се да намери някаква работа,която да й пасва.

В-15:Има ли повече странни моменти между Рон и Хърмаяни?

Ема:О,да винаги има.Дори си мисля,че когато тя го блъска в стената тя доказва колко по-силна е от него и обратното,винаги има такива моменти в филма между двамата.

В-16:Как са новите актьори,с които работихте Имелда Стаунтън и Евана Линч?

Ема:Евана е Луна Лъвгуд.дори е страшничко,не мога да я опиша.Невероятна е,толкова е забавна и мила.Имелда Стаунтън-невероятна актриса.Много беше забавно да работя с нея,много е смешна,постоянно между сцените се смяхме.

В-17:Как беше да си починете между филмите за да вземете тестовете си и после да се върнете.Развали ли ти концентрацията?

Ема:Не,по-добре беше.Определено исках да се върна да снимам
Върнете се в началото Go down
http://robin-rihanna.dir.bg
rihi_rihanna
Супер-потребител
Супер-потребител
rihi_rihanna


Female
Брой мнения : 577
Age : 29
Location : София
Registration date : 24.05.2008

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюта   Интервюта Icon_minitimeПет 06 Юни 2008, 17:46

Нюсуийк: Честито за изпита. Ти се справи страхотно.

Ема Уотсън: О, благодаря! Толкова съм щастлива! Не можах да повярвам!

Ти наистина ли още се забавлявмаш да снимаш тези филми след всички тези годни?

Амиии да! Много е хубаво да имаш нов режисьор всеки път. Аз продължавам да бъда тласкана и имам предизвкателства. Това ми харесва.

Даниел Радклиф казва, че Дейвид Йейтс, настоящият режисьор на филма много го натоварва като актьор. Това важи ли и за теб?

Да, определено! Дейвид не би се примирил само с нещо, което просто прилича на изпълнение на роля (смее се). Това, което държи нещата така е това, че той търси истината в героя и постановката. Той настина иска всичко да е истинско. Четвъртият филм (Огненият Бокал) беше нещо като част от всички изпитания, преборване с дракони и такива неща. Този филм е за това как Хари ще се пребори с демоните в себе си, а не с драконите. Той е за пътуването през чувствата и емоциите. За това мисля, че Дейвид е идеален за него. А и неговите предишни филми са били базирани на политиката като “Sex Traffic” и “The Girl in the Café,” а с този филм виждаме малко повече за света извън Хогуортс. (Книгата и филма се припокриват до някъде, с това как Министерството на магията ограничава личната свобода и последвалата вълна от нападения.) Аз мисля, че този филм ще бъде напълно уместен за това, което ние изживяваме в момента с всички тия терористични нападения. Филмът точно съвпада с всичко това.

Когато те интервюирах за първия филм преди шест години ти каза, че Даниел и Рупърт те дразнели доста.

(Смее се) Да.

Как са сега нещата между вас тримата?

Те продължават да ме разсмиват много. Вече не ме дразнят толкова както преди, което е мило. Това е едно много мило и шантаво приятелство.

Чувстваш ли ги като братя?

Нещо такова. Много е забавно. Това е дълго и силно приятелство. Познаваме се вече от шест години и се виждаме почти всеки ден. Искам да кажа, виждали са ме по всякакъв начин. Виждали са ме когато съм била красива и също сутрин в шест часа без никакъв грим. Те се чувстват като мои братя. Преминали сме през всички успехи и падения на това лудо преживяване заедно. Да, прекрасно е.

Мислиш ли, че би искала да останеш актриса за винаги?

Наистина не знам. Даниел и Рупърт изглеждат напълно сигурни за това. Аз не знам. Не бих искала Хари Потър да е последното нещо, което съм правила. Нищо няма да е същото като това. Аз го оценявам. И също съм започнала да играя по много интересен начин. Повечето хора, които икат да играят трябва да седят с часове за да упражняват и осъвършенстват начина си на игра, докато аз май съм стигнала съвсем до върха, без да имам опит. Това е странна позиция, но също така и много забавна, защото ми позволява много възможности и избори. Определено бих опитала и други филми за да видя какво е. Всъщност бих опитала и в театъра, защото наистина бих се зарадвала на бързия отговор на публиката. Обичам да карам хората да се смеят. Обичам да импровизирам, но има още толкова много неща, които също обичам да правя. (Пауза) Може би това не е добре. Дадени са ми много възможности, но аз просто ще се оставя на течението и ще видя какво ще стане.

Е, не се очаква на 16 да имаш всички отговари.

Е, да но хората продължават да ме питат и аз мисля, че би трябвало да знам. (смее се) Всички питат: “Е, какво ще правиш с живота си?”, а аз - “ Добре!”

Харесва ли ти бляскавият аспект на работата?

Бляскав аспект?

Премиерите, роклите, прическата, гримът?

Изглежда все едно съм известна за около две семици от годината. (смее се) Знам, че звучи странно, но е така. Тази бласкава част, излежда е все едно някой откачен сюреалистичен сън. Но да, мисля, че ми харесва. Когато отидеш в града (за премиера) се чувствам малко като в мъгла, защото си застанал там и хората крещят по теб и отиваш от едно на друго място и най-вече си облечен с тези дрехи. Малко е шантаво, но е забавно. Мисля, че това, което най-много ми харесва е възможнастта да пътувам. Ако не беше Хари Потър никога нямаше да пътувам да Америка или из Европа и всичка останало, е може би докато не порастнех, както и да е. Имах възможнастта да видя Ню Йорк. Бях в Китай, Токио, Ел Ей, Чикаго, всички тези прекрасни места. И това наистина е страхотно. А пътуването в първа класа си е преживяване.

Това е най-доброто, нали?

О, ти нямаш представа! Обожавам малките неща, като малките чантички за самолет, в които си държиш крема и малките четки за зъби. И седалките с отпускащи облегалки! За мен това е върхът!

Е, Ема, за мен е ясно, че ти няма да се возиш в автобус отново.

(Смее се) Мерси!

А как са нещата със срещите и момчетата?

Хората казват: “На теб трябва да ти е лесно. Те сигурно се редят на опашка пред теб.” Но не е лесно. Наистина не е. Мисля че момчетата едновременно искат интимна среща с мен и също така са си пуснали защитата в действие или просто искат да ме използват. ( дълга пауза, поглед) Наистна това си е минно поле, да съм честна. Наистина... Ууу! Стресиращо е.

Стресиращо е дори и да не си известна.

Знам! И като добавим и това е като допълнителна големина на проблема. Аз много харесва момчетата като приятели, всъщност. Имам повече приятели от колкото приятелки, което май е странно, струва ми се. Но може би е защото снимам филмите и тук има повече момчета, от колкото момичета. А и да не забравяме, чи тук прекарвам много време. Тук съм 11 месеца от годината и в свободното си време се разкъсвам между роднини и старите ми приятели. И така. За това ще трябва да почакам. Може би все някой ще ме намери. Ще видим.

Има много сладки момчета, които работят зад камерата тук. Но мисля, че са прекалено големи за теб.

Да. Това ми е проблемът. Мисля си: “Да, той изглежда много добре, но е на около 25! Хайде, помогни ми!” Но, не това не се случва наистина. (Смее се)
Върнете се в началото Go down
http://robin-rihanna.dir.bg
 
Интервюта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rihanna Fenty BG Forum :: Актьори и актриси :: Emma Watson/Ема Уотсън-
Идете на: