Rihanna Fenty BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Fenty BG Forum

The Most Informative BG Forum about miss Fenty
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бийонсе и папараците – вечна любов

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
rihanna_kiss

rihanna_kiss


Брой мнения : 38
Registration date : 04.03.2008

Бийонсе и папараците – вечна любов Empty
ПисанеЗаглавие: Бийонсе и папараците – вечна любов   Бийонсе и папараците – вечна любов Icon_minitimeПет 11 Апр 2008, 11:26

Повечето холивудски звезди с радост биха пребили от бой папараците, които ги следват на всяка крачка, заради ужасния им навик да навират обективите си в чашите, чиниите, боклука, деколтетата и т.н.
Не така мисли Бийонсе, обаче. Гласовитата дива не се притеснява никак от вниманието на фотографите.
Напротив, харесва й да я снимат непрекъснато и за това винаги изглежда толкова добре на снимки, без значение къде е заснета.
„За да не ме изненадат неподготвена обаче, винаги нося в себе си чифт красиви слънчеви очила и обувки с ток в неутрален цвят. Така не могат да ме хванат неподготвена. Очила и подходящи обувки могат да направят и от най-семплите дрехи истинско очарование“, разказва певицата през американско списание.
Тъй като е „хванала цаката“ на папараците, певицата не се притеснява да посещава любимите си магазини и да пазарува до припадък.
„Не обичам да меря дрехи обаче. Страшно ми харесва да избирам и да съчетавам различни цветове и модели, но трудно можеш да ме вкараш в пробната. Купувам каквото ми хареса, а ако в къщи не ми стане, го подарявам на приятелките си“, разказва изпълнителката на Irreplaceable.
Освен дрехите, Бийонсе страшно много харесва диамантените бижута (защо ли не сме изненадани).
Наскоро си купила, показват снимки на папараци, чудесен диамантен пръстен с няколко цвята диаманти.
„Прекрасно е, че вече момичетата могат да купуват диамантите си сами“, усмихнато разказва Бийонсе.
Не че съпругът й Джей Зи не може да й задоволи и най-големия й каприз, но независимите момичета са си независими момичета.

[size=9]потвърдено и взето от ХАЙ БГ[/size]
Върнете се в началото Go down
BeyonceFan

BeyonceFan


Female
Брой мнения : 14
Registration date : 03.04.2008

Бийонсе и папараците – вечна любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бийонсе и папараците – вечна любов   Бийонсе и папараците – вечна любов Icon_minitimeПет 11 Апр 2008, 11:30

Тва с обувките и очилата ме разби...Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.Beyonce.com
 
Бийонсе и папараците – вечна любов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rihanna Fenty BG Forum :: Музика :: Beyonce/Бийонсе-
Идете на: