Rihanna Fenty BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Fenty BG Forum

The Most Informative BG Forum about miss Fenty
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ПСД се изръсили

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
riri.dir.bg
Редовен
Редовен
riri.dir.bg


Female
Брой мнения : 305
Age : 29
Registration date : 31.10.2007

ПСД се изръсили Empty
ПисанеЗаглавие: ПСД се изръсили   ПСД се изръсили Icon_minitimeПет 04 Апр 2008, 17:31

Моля ви не копирайте! Който иска да го взема за някъде да пита...

Певиците от американската поп-група Пусикет Долс били осъдени да платят глоба в размер на 3400 долара, защото показвали голи гърди и интимно бельо по време на концерт в малазайзийската столица Куала Лумпур... На въпросния концерт бюста си разголила Кармит Бахар (тя вече напусна групата), а Ашли Робъртс носела толкова къси панталонки, че бельото й се показвало изпод тях. През август 2007 г. общинският съвет в район Субан Джая, където се състоял спектакълът, глобил организирането му с 2725 долара заради непреличното поведение на групата. Сега ще плащат и кукличките.....
*********************************************************************************
Колко тъпо и безмислено, а? За това не все взима глоба..според мен...как други звезди са излизали по този начин?
Върнете се в началото Go down
Dani7o
Admin
Dani7o


Female
Брой мнения : 370
Age : 29
Registration date : 29.08.2007

ПСД се изръсили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПСД се изръсили   ПСД се изръсили Icon_minitimeСъб 05 Апр 2008, 23:54

Доколкото знам в държави като Малаазия много се държи на приличното облекло-все пак са мюсюлмани. Но ми е интересно: след като знаят, че Пусикет Долс определено не са църковен хор, защо са ги поканили. Да дойдат тук в България; никой няма да им търси сметка как излизат облечени на сцената Wink

Цитат :
показвали голи гърди
Ако е така, както си го представям, наистина е нормално да ги глобят. Все пак и Джанет Джаксън, която преди няколко години сгафи умишлено или не съвсем на сцената на някакви награди, си плати...
Върнете се в началото Go down
https://rihannabg.catsboard.com
 
ПСД се изръсили
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rihanna Fenty BG Forum :: Музика :: Nicole Scherzinger/Никол Шерзингер-
Идете на: