Rihanna Fenty BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Fenty BG Forum

The Most Informative BG Forum about miss Fenty
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тийнейджъри с талант

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
riri.dir.bg
Редовен
Редовен
riri.dir.bg


Female
Брой мнения : 305
Age : 29
Registration date : 31.10.2007

Тийнейджъри с талант Empty
ПисанеЗаглавие: Тийнейджъри с талант   Тийнейджъри с талант Icon_minitimeНед 02 Мар 2008, 21:11

Тийнейджъри с талант 837104_orig

Родените през 1990 г. Шон Кингстън (вляво) и Соулджа Бой (вдясно) са двете новоизгрели звезди на американската черна музика.
Първият е повлиян от детството си в Ямайка и регето. Най-известната му песен досега е "Beautiful Girls", в която са ползвани мотиви от хита на Бен И.Кинг от 1961 г. "Stand By Me".
Вторият е рапър от Чикаго и проби в класациите с парчето си "Crank That". Нашумя и хореографията от видеоклипа, а младият изпълнител пусна онлайн кратък инструктаж, в който обяснява на почитателите си как да танцуват като него. Си Ен Ен нарекоха тази мания "Макарената на хип-хопа"!
Върнете се в началото Go down
KrIsSi
Супер-потребител
Супер-потребител
KrIsSi


Female
Брой мнения : 822
Age : 30
Registration date : 24.12.2007

Тийнейджъри с талант Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тийнейджъри с талант   Тийнейджъри с талант Icon_minitimeНед 02 Мар 2008, 22:50

Оххх, тоя Слон Кингстън просто не мога да го гледам .. макар че "Take You There" ми харесва отчасти ... а "Beautiful Girls" просто не мога да я гледам, камо ли да я слушам .. просто ми беше супер развлачена и тъпа ...
Soulja Boy се прочу адски много за минимално време .. Аз него много го харесвам. "Crank That" вече ми е писнала тотално, но има други много хубави песни Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/kris3to
 
Тийнейджъри с талант
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rihanna Fenty BG Forum :: Музика :: Soulja Boy/Соулджа Бой-
Идете на: