Rihanna Fenty BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Fenty BG Forum

The Most Informative BG Forum about miss Fenty
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Rihanna @ Smile Jamaica

Go down 
+16
pcdmili
rihanna
rihanna_№1
nadity
KaTeNcEtYyY
Elsi/Rihanna
HaPuCyBaHa
pLaMeTyYy{RiHaNnA}
NaDeTy
BarbadosGirl
KrIsSi
Ririty=]
Dani7o
Insane
leksit0
Little_miss_sunshine
20 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Little_miss_sunshine
Редовен
Редовен
Little_miss_sunshine


Female
Брой мнения : 203
Age : 28
Location : Sofia
Registration date : 23.10.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 19:17

Ето едни снимки които до някъде ме шокират защото ...абе вие виждате защоBig Smile !

Rihanna @ Smile Jamaica 0015

Rihanna @ Smile Jamaica 0025

Rihanna @ Smile Jamaica 0035Rihanna @ Smile Jamaica 0044

Rihanna @ Smile Jamaica 02


Rihanna @ Smile Jamaica 01


Rihanna @ Smile Jamaica 03


Rihanna @ Smile Jamaica 04
Върнете се в началото Go down
leksit0

leksit0


Female
Брой мнения : 45
Age : 31
Location : Барбадос
Registration date : 06.01.2008

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 19:19

Да ние с Бетиту днес ги обсъждахме,Ри от добро момиче се превърна в лошо....no coment...Тук направо мн се е разголила affraid
Може би просто там е много горещо Laughing Hahaha
Върнете се в началото Go down
Insane
Супер-потребител
Супер-потребител
Insane


Female
Брой мнения : 552
Age : 31
Location : Sofia
Registration date : 31.10.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:11

прави се на интересна...
Върнете се в началото Go down
Dani7o
Admin
Dani7o


Female
Брой мнения : 370
Age : 29
Registration date : 29.08.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:18

Уау! Това е... много неочаквано от Рияна! Тъкмо човек си мисли, че тя по-лоша няма как да стане и ето.
Върнете се в началото Go down
https://rihannabg.catsboard.com
Insane
Супер-потребител
Супер-потребител
Insane


Female
Брой мнения : 552
Age : 31
Location : Sofia
Registration date : 31.10.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:23

толкова е тьпа...сега имате ли си идея кжо могат да и слагат под полата (парзала ж неиния случай)и още по-бьрзо ше излезнат нови голи снимки.Кво се льжем,тя е сьщата като другите
Върнете се в началото Go down
Ririty=]
Фен с главно Ф
Фен с главно Ф
Ririty=]


Female
Брой мнения : 89
Registration date : 23.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:24

Mama Mia малеее само да хвана.... ще я скъсам ве ей.!!!! Fly lol! базик;] ...ама откакто почна да се събира с Крис...сякаш иска да му направи впечатление scratch /според мен със сигурност го е 'впечатлила' Laughing /
Върнете се в началото Go down
Insane
Супер-потребител
Супер-потребител
Insane


Female
Брой мнения : 552
Age : 31
Location : Sofia
Registration date : 31.10.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:27

ami da go vpe4atlqva,ama samo nego,a ne zeliq svqt.Tolkova barzo 6te i lepnat edin h*i otdoly..tq prosto si nqma predstava kvo stava v neta....
Върнете се в началото Go down
KrIsSi
Супер-потребител
Супер-потребител
KrIsSi


Female
Брой мнения : 822
Age : 30
Registration date : 24.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:44

Абе Риана защо не си намери някой стилист ... Боже мой, как може едно 19 годишно момиче да се облича така ?!? Изобщо не й подхожда .. А на мен даскалката по география ми вика, че се обличам вулгарно ...
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/kris3to
leksit0

leksit0


Female
Брой мнения : 45
Age : 31
Location : Барбадос
Registration date : 06.01.2008

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:47

Вече е на 20 и затова сигурно си мисли че може да се облича така Smile
Върнете се в началото Go down
BarbadosGirl
Редовен
Редовен
BarbadosGirl


Брой мнения : 210
Registration date : 14.11.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:49

Мисля,че не трябваше толкова да си стриже ксоата ако беше по-дълга щеше да е по-яка.Мъжете са казали'' едан жена постриже л исе късо, губи сексапила си''. Не че Рияна не е секси но така не ми харесва.
Върнете се в началото Go down
http://www.miss-nicole.dir.bg
KrIsSi
Супер-потребител
Супер-потребител
KrIsSi


Female
Брой мнения : 822
Age : 30
Registration date : 24.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:52

Абе, тя пак си е секси .. Само, че на тея снимки е решила да се прави на още по-секси .. и при това супер неуспешно .. ! Тя нарочно си ги е напрайла така ... По принцип Рири не е от най-надарените и сигурно е решила, че като си ги извади навън ще изглежда по-добре .. е, да ама НЕ
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/kris3to
BarbadosGirl
Редовен
Редовен
BarbadosGirl


Брой мнения : 210
Registration date : 14.11.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:56

така хич не ми харесва като уличница е, преди външният й вид повече ми се харесваше
Върнете се в началото Go down
http://www.miss-nicole.dir.bg
Ririty=]
Фен с главно Ф
Фен с главно Ф
Ririty=]


Female
Брой мнения : 89
Registration date : 23.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 20:59

абе може по погрешка да са и дали по - малък номер... и тя горката се е измъчвала... geek нзм... No но и дори да не е така.. ко да се прай..?! секи си има вкус ..и който и е истински фен не би се обърнал срещу нея Wink
Върнете се в началото Go down
BarbadosGirl
Редовен
Редовен
BarbadosGirl


Брой мнения : 210
Registration date : 14.11.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 21:00

Е никой не се е обърна лсрещи нея, прсото така аккто са й гърдите не ме кефи
Върнете се в началото Go down
http://www.miss-nicole.dir.bg
KrIsSi
Супер-потребител
Супер-потребител
KrIsSi


Female
Брой мнения : 822
Age : 30
Registration date : 24.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 21:02

Никой не се е обърнал срещу нея. Това, че сме й фенове означава, че не можем да я критикуваме ли? .. Пък и аз не съм й голяма фенка ...
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/kris3to
leksit0

leksit0


Female
Брой мнения : 45
Age : 31
Location : Барбадос
Registration date : 06.01.2008

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 21:04

А съм и спр голяма фенка (да не кажа най-голямата) geek


Последната промяна е направена от leksit0 на Пон 03 Ное 2008, 16:59; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ririty=]
Фен с главно Ф
Фен с главно Ф
Ririty=]


Female
Брой мнения : 89
Registration date : 23.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 21:21

Криси...точно ти не си и никаква фенка..ако питаш мен;] И.. аз неисках да кажа, че вие сте се обърнали срещу нея.... ама е възможно... Wink най - вече за Криситу /най- голямата философка в форума Rolling Eyes / Miiiiii!


Последната промяна е направена от Ririty=] на Пон 03 Ное 2008, 17:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
KrIsSi
Супер-потребител
Супер-потребител
KrIsSi


Female
Брой мнения : 822
Age : 30
Registration date : 24.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 21:24

Оффф .. бе .. много разбираш ;] .. Аз харесвам песните й .. нея самата не чак толкова .. Преди я харесвах много повече, бях луда по нея ... Просто този имидж изобщо не ми харесва ...
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/kris3to
Little_miss_sunshine
Редовен
Редовен
Little_miss_sunshine


Female
Брой мнения : 203
Age : 28
Location : Sofia
Registration date : 23.10.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 21:27

Аз не съм се обръщала срещу нея просто ме шокира с тва облекло, но нищо както каза Ririty=] може да са сбъркали размера!!! Big Smile
Върнете се в началото Go down
NaDeTy
Редовен
Редовен
NaDeTy


Брой мнения : 216
Registration date : 06.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 21:29

олеее става все по - зле ... пострига се супер късо .. почна да носи садо-мазо дрехи .. а ся и циците си вири олее кво става с нея бе .. уф не може ли да се намери някой от блицките й да й каже, че не е интересна като ''лошо момиче'' и че публиката побече я харесва като толково омразното й ''добро момиче''
Върнете се в началото Go down
KrIsSi
Супер-потребител
Супер-потребител
KrIsSi


Female
Брой мнения : 822
Age : 30
Registration date : 24.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 21:31

Aма тя и самата рокля е ужасна .. Прилича на индианка или индийка, едно от двете Wink ... Ама дори и да бяха сбъркали размера .. можеше да си ги натика малко по-надолу, де да знам ..
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/kris3to
NaDeTy
Редовен
Редовен
NaDeTy


Брой мнения : 216
Registration date : 06.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeВто 26 Фев 2008, 21:41

ест че е можело да се поправи Wink просто тя не е пожелала .. т.е. може би е искала да изглежда така ......
:z: :l: :e:
Върнете се в началото Go down
pLaMeTyYy{RiHaNnA}
Фен с главно Ф
Фен с главно Ф
pLaMeTyYy{RiHaNnA}


Female
Брой мнения : 87
Age : 27
Registration date : 04.02.2008

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeСря 27 Фев 2008, 00:36

Таман си ги качах в сайта и влязох в форума да видя дали сте ги сложили та да коментирам...
Просто много се е разголила незнам как от такава скромна стана ...просто е искала да се направи на такава каквато не е.Btw и на мен са ми казвали даскалите че се обличам вулгарно и че се гримирам...
Върнете се в началото Go down
http://www.rihanna-is-the-best.dir.bg
HaPuCyBaHa
Абсолютно нередовен!
Абсолютно нередовен!
HaPuCyBaHa


Female
Брой мнения : 281
Age : 35
Location : страната на сънищата
Registration date : 07.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeСря 27 Фев 2008, 01:17

хахаха ще ме счупите от смях. какво я критикувате как се облича. ако не й стояха така смешно премазани нищо й няма. само ми е странно как на едно 11 годишно момиче учителите може да му кажат, че се облича вулгарно и после то да се чуди как може Рияна, която е на 20 да ходи с къса рокля и да си показва каквото има.
Върнете се в началото Go down
http://justpainted.blogspot.com/
BarbadosGirl
Редовен
Редовен
BarbadosGirl


Брой мнения : 210
Registration date : 14.11.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeСря 27 Фев 2008, 09:03

Ами на мен пък ми казаха, че много се контя а не си уча уроците. Точно тогава си бях научила не бях решила само една задача и бях облечена със суитчер и дънки и маратонки та какво му е наконтеното, дори нямах и гланц.Те учителиет си намират повод да се заяждат.И НАРИСУВАНА ние не я критикуваме ами я обсъждаме не мсиля, че е забранено!
Върнете се в началото Go down
http://www.miss-nicole.dir.bg
KrIsSi
Супер-потребител
Супер-потребител
KrIsSi


Female
Брой мнения : 822
Age : 30
Registration date : 24.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeСря 27 Фев 2008, 10:27

Абе, хора, става въпрос за ценности! Не можеш ти да ми разправяш как никога и за нищо на света не би се съблякла за корица на списание, а в същото време да си размяташ половината ц*ц* наляво и надясно...!

П.П. Ахх, тез даскали така ги мразя. И вчера в часа по география г-жата ми вика: "Направи още по-голям балон и ще ти пиша 7!" ... И все още си чакам седмицата Smile ...И после пак ми се разкрещя: "Ти защо си с дънки, това униформа ли е? Това си е чиста подигравка с униформата!" .. и разни такива простотии ...
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/kris3to
leksit0

leksit0


Female
Брой мнения : 45
Age : 31
Location : Барбадос
Registration date : 06.01.2008

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeСря 27 Фев 2008, 16:37

Просто иска да бъде млада,секси и привлекателна..... In Love LoL lol!
Върнете се в началото Go down
Insane
Супер-потребител
Супер-потребител
Insane


Female
Брой мнения : 552
Age : 31
Location : Sofia
Registration date : 31.10.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeСря 27 Фев 2008, 16:59

KrIsSi е права.По-добре да се снима гола и да сварши работата,а не да се чуди колко да ги извади та да и приличат на големи scratch
Върнете се в началото Go down
Elsi/Rihanna
Фен с главно Ф
Фен с главно Ф
Elsi/Rihanna


Female
Брой мнения : 88
Age : 27
Registration date : 26.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeСря 27 Фев 2008, 19:45

Уфф, не ми харесва така. Напоследък много се разголва и се подстрига много късо. Надявам се да не продължава така, не искам да ме разочарова повече. Sad Svirkane
Върнете се в началото Go down
http://rihannan1.piczo.com/?cr=5&rfm=y
KaTeNcEtYyY
Фен с главно Ф
Фен с главно Ф
KaTeNcEtYyY


Female
Брой мнения : 117
Age : 33
Registration date : 25.12.2007

Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitimeЧет 28 Фев 2008, 21:32

Elsi/Rihanna написа:
Уфф, не ми харесва така. Напоследък много се разголва и се подстрига много късо. Надявам се да не продължава така, не искам да ме разочарова повече. Sad Svirkane
Съгласна съм с теб
Върнете се в началото Go down
http://pussycat-dolls-pcd.board-realtors.com/index.htm
Sponsored content





Rihanna @ Smile Jamaica Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Rihanna @ Smile Jamaica   Rihanna @ Smile Jamaica Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Rihanna @ Smile Jamaica
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rihanna Like A Sim
» Rihanna&Chris
» Rihanna and Jay-Z in Africa
» rihanna-sexuality

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rihanna Fenty BG Forum :: За Rihanna :: Снимки-
Идете на: