Rihanna Fenty BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Fenty BG Forum

The Most Informative BG Forum about miss Fenty
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Keeps Getting Better - A Decade of Hits

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
emmawatson2
Фен с главно Ф
Фен с главно Ф
emmawatson2


Female
Брой мнения : 77
Age : 28
Location : В прегръдките на Орландо Блум
Registration date : 06.08.2008

Keeps Getting Better - A Decade of Hits Empty
ПисанеЗаглавие: Keeps Getting Better - A Decade of Hits   Keeps Getting Better - A Decade of Hits Icon_minitimeЧет 06 Ное 2008, 15:40

Колкото до "Keeps Getting Better - A Decade of Hits", тази колекция ще включва нови версии на някои стари песни на Кристина, както например "Genie in a bottle" с ремикса, който Агилера изпълни на VMA's 2008 (който е и кръстен "Genie 2.0"), нова версия на "Beautiful", която е кръстена "You are what you are".Този албум с хитове включва и две чисто нови песни - "Keeps Getting Better" и "Dynamite".
Новите песни на Кристина имат "футуристично звучене и много "туптене", което направо върви към dance музиката".Агилера споделя: "В новият албум аз съм заложила на "супергеройски" елементи, което по този начин показва, че феновете ми са израснали с мен откакто бях на 17, и са ме подкрепяли, промените в мен и всичко останало през годините."
Изготвили:Аз и Яни(един приятел)
"Dynamite"-ЛИНК
Видеото към Keeps Getting Better-ЛИНК
И САМИЯТ АЛБУМ-ЛИНК
Върнете се в началото Go down
http://stasyty.aha.bg
Nicole_Scherzinger
Редовен
Редовен
Nicole_Scherzinger


Female
Брой мнения : 161
Age : 26
Registration date : 08.05.2008

Keeps Getting Better - A Decade of Hits Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Keeps Getting Better - A Decade of Hits   Keeps Getting Better - A Decade of Hits Icon_minitimeЧет 25 Дек 2008, 15:04

Keeps Getting Better ми е любимата!!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.miss-nicky-nicole.dir.bg
 
Keeps Getting Better - A Decade of Hits
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rihanna Fenty BG Forum :: Музика :: Christina Aguilera/Кристина Агилера-
Идете на: