Rihanna Fenty BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rihanna Fenty BG Forum

The Most Informative BG Forum about miss Fenty
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бритни с нов албум на рождения си ден

Go down 
АвторСъобщение
HaPuCyBaHa
Абсолютно нередовен!
Абсолютно нередовен!
HaPuCyBaHa


Female
Брой мнения : 281
Age : 35
Location : страната на сънищата
Registration date : 07.12.2007

Бритни с нов албум на рождения си ден Empty
ПисанеЗаглавие: Бритни с нов албум на рождения си ден   Бритни с нов албум на рождения си ден Icon_minitimeЧет 25 Сеп 2008, 18:55

Малко много време мина откакто не съм писала нещо за Бритни тук. И реших да постна нещо, че да не ми затрият модераторството, а като виждам какъв бой става модератори, ме е страх да не си изгубя правото да командвам In Britney's Zone! Професор

Ако сте фенове на Бритни сигурно знаете, че на 02.12 тя има рожден ден. Ако не сте да знаете, че на 02.12 Бритни има рожден ден. Родена е 1981г. ала бала...
Yahoo
това, което исках да кажа е, че тази година (2008), на 02.12 (рождения й ден) ще излезе шестият албум на Бритни. ЗАглавието е Circus, което за по-малките, които още не са учили английски ( не, че вярвам да има такива в това поколение) означава Цирк. Разбира се е метафора на живота, който живее Бритни през последните години. Като в цирк и там папараците и разни други хора я наблюдават и следят (ако не знаете за какво говоря отидете в youtube.com и потърсете Britney paparazzi). Search
На 22.09 трябваше да излезе първият сингъл от албума Womanizer, но премиерата му е отложена за 29.09, да се надяваме, че на 29.09 няма да я отложат за 09.09 и т.н. Not Interested
Върнете се в началото Go down
http://justpainted.blogspot.com/
 
Бритни с нов албум на рождения си ден
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Rihanna Fenty BG Forum :: Музика :: Britney Spears/Бритни Спиърс-
Идете на: